Mozzarella Fior di Latte Latticini Orchidea 500g

29,00 zł
*
Produkt dostępny, dostawa 1-3 dni.

Mozzarella Fior di Latte Latticini Orchidea, 500g

Ilość

Tradycja doskonałości od XIX wieku


Latticini Orchidea to historyczna marka, należąca do najstarszych doskonałych mleczarni regionu Kampania, ze stolicą w Neapolu. Latticini Orchidea powstała w XIX wieku. Rozpoczęła swoja historię od targu Porta Nolana, jednego z najstarszych w Neapolu. To symbol absolutnej doskonałości i tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie od ponad 100 lat.

Autentyczność, świeżość i delikatność smaku to cechy, które wyróżniają jakość produktów Latticini Orchidea. 
To sery używane w najlepszych pizzeriach w Neapolu od teraz dostępne w dostawie do Twojego domu.

Idealna do pizzy neapolitańskiej


Fior di latte mozzarella to produkt najczęściej używany przez szefów pizzy na tradycyjnej pizzy neapolitańskiej. Odpowiednio zbilansowany, jego charakterystyczna konsystencja, wilgotność i zawartość tłuszczu sprawiają, że jest to idealny produkt do wypieku w piecach opalanych drewnem lub elektrycznym.

Szefowie pizzy kroją ją w kostkę lub paski Julienne i pozostawiają do wyschnięcia przez kilka minut przed użyciem na pizzy.

100% produkt włoski wytworzony z włoskiego mleka.
Opakowanie 500 gramów

Jak sprawiamy, że nasze sery są tak świeże?


Tajemnicą jakości pizzy podawanej w Neapolu jest dostęp do najświeższych serów od lokalnych dostawców, produkowanych i konsumowanych na pizzy tego samego dnia. Aby zapewnić doskonałą świeżość, delikatność i smak nasze sery są głęboko mrożone chwilę po wyprodukowaniu i rozmrażane dopiero podczas transportu do Twojego domu w warunkach chłodniczych. Wszystko po to abyś mógł cieszyć się niezrównana świeżością, dostępną do tej pory tylko w najlepszych pizzeriach w Neapolu. 

Fs0012

Specyficzne kody